2019'DA SONSUZ AŞK GERÇEK OLUYOR

Çağteks Gelinlik 2019 yılının ilk koleksiyonunu "Endless Love" (sonsuz aşk) adıyla görücüye çıkardı. Bu yıl Çağteks Gelinlik, sonsuz aşka açılan yolda gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştürmek için yine iddalı.

Endless Love koleksiyonunda kusursuz dantel ve el işçiliğinin olduğu parçalar doğal motiflerin ve kadının güzelliğini bir araya getiriyor. Bu koleksiyonda hem göz alıcılığı hem de sadeliği tercih eden gelin adaylarına hitap eden farklı beden kalıpları ve tasarımlar yer almakta fakat zarafet her zaman olduğu gibi ön planda.

Endless Love Gelinlik Koleksiyonu

Çiçek formundaki üç boyutlu iri dantel aplikasyonların yer aldığı bohem tarzı gelinlikler de bu koleksiyonda kendine yer buldu. Transparan tül üzerindeki dantel veya boncuk aplikasyonu ile Endless Love koleksiyonu, gelin adaylarının bedeninde adeta çiçek açtırıyor. Kabarık olmayan, balık formundaki tasarımlarla 1940'ların gelinlik modasının sadeliğini modern bir yaklaşımla günümüze uyarlıyor; omuz ve bedendeki ışıltılı sarkaçlarla göz alıcı bir hale getiriyor.

Endless Love koleksiyonu gelin adaylarını ihtişamla sadelik arasında bir seçim yapma derdinden kurtarıyor. Koleksiyondaki parçaların ihtişam ve sadelik arasındaki yumuşak geçişi her gelin adayına hayalindeki gelinliği gerçeğe dönüştürme imkanı veriyor. Tercihini ihtişamdan yana kullanmak isteyen gelin adayları için kusursuz kasnak işçiliği, eşsiz tasarımlı danteller veya el işçiliğiyle bezenmiş kabarık modeller hazır. Bunun yanında sadeliği tercih eden gelin adayları için romantik, bohem veya daha sade dantel motiflerinin olduğu parçalar da koleksiyonda bulunmakta.

Hatırlatmak isteriz ki Çağteks Gelinlik, gücünü özel dikim - özel tasarım ürünlerindeki kusursuz kalitedeki el işçiliğinden alıyor. Bu nedenle beden ölçünüz, vücut tipiniz, giyim tarzınız ne olursa olsun siz hayalinizdeki gelinliği anlattığınızda Çağteks'in tecrübeli ve uzman ekibi hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırdır.

Çağteks Gelinlik'ten beğenebileceğiniz gelinlikler koleksiyonlarla değil sizin hayal gücünüzle sınırlıdır.