Büyüleyici Bir Peri Masalı; Düğün Günü İçin Gelinlik Seçimi

Büyüleyici Bir Peri Masalı; Düğün Günü İçin Gelinlik Seçimi…

Her kadının düğünü kendi peri masalıdır. Kimi peri masalları denizin ortasında bir teknede ‘’evet’’ derken, kimi masallar ise yemyeşil bir bahçede çiçeklerin ortasında ‘’evet’’ diyerek başlar. Bu, bir mutlu son değil, bir başlangıçtır. Kendi masalınızın prensesi olmanız için size özel büyüleyici tasarımlarıyla Çağteks Gelinlik tüm bu süreçte yanınızda!

Gelinlik modelleri, düğünün nerede yapılacağına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Seçilen konsepte ve mekana uygun bir gelinlik modeli seçtiğinizde kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedersiniz. Bu nedenle düğün mekanı belli olduktan sonra gelinlik seçimi sürecine başlamak çok daha doğru olacaktır.

Gelinlik Seçimi; Kır Düğünü

Çağteks Gelinlik Modelleri

Düğün süreci ve düğün günü hem çok yorucu hem de bir rüya kadar güzeldir. Bu yoğun dönemde önemli olan ne istediğinizi belirlemenizdir. Kabarık, ışıltılı ve işlemeli bir gelinlik mi?, Dantellerin salon boyunca uzandığı göz alıcı bir gelinlik mi? Yoksa sade ve zarifliği ile büyüleyen minimal bir gelinlik mi?

Düğününü ilkbahar ve yaz mevsiminde yapacakların en çok istediği şey olan kır düğünü hem baharın neşesini hem de güzel havanın dinamikliğini taşıyan düğün temalarından biridir. Açık havada gerçekleşen kır düğünleri için gelinlik seçimi ise en önemli konulardan biridir.

Yemyeşil açık bir alanda yapılan bu düğünler için, içerisinde hem rahat edeceğiniz hem de kır temasının havasına uyum sağlayabilecek bir gelinlik seçmeniz gerekir. Saçlarında papatyalar, elinde ise kır çiçekleri ile tamamlanan gelin, kendi masalının prensesi olmaya hazırdır.

Uzun kuyruklu, gösterişli ve kabarık gelinlik modelleri yerine düz kesimli, uçuş uçuş ve modern bir gelinlik tercih etmenizde fayda vardır.

Düşük omuzlu, halter yakalı ya da sırt dekolteli modeller son derece ideal olacaktır. İster çiçekler ve zarif dantellerle süsleyin isterseniz bohem tarzda bir kır düğünü tasarlayın, bu sade ve zarif gelinlik modellerinden birini seçmeniz uygun olacaktır.

Gelinlik Seçimi; Kumsal Düğünü

 Çağteks Gelinlik Modelleri

Düğününü yaz mevsiminde yapacaklar için ise kumsal düğünleri harika bir seçenektir. Son dönemlerde oldukça trend olan kumsal düğünleri, şık bir plajda yapılabilir. Kumsal düğünü için içerisinde rahat hareket edemeyeceğiniz uzun kuyruklu ve kabarık gelinlik seçimi yapmaktan uzak durmanız gerekir. Bunun yerine düz formlu, ince askılı ya da derin V yakalı, sırt dekolteli elbise tarzında gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Masal Prensesi olarak ‘’Evet’’ demek…

Çağteks Gelinlik Modelleri

Çoğu kadın çocukken okuduğu, dinlediği masallarda balo salonlarında zarif bir şekilde dans eden prenseslere özenmiştir. Siz de çocukken kurduğunuz prenses düğünü hayalinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, düğününüzü balo salonunda yapabilirsiniz.

Kendinizi gerçek bir prenses gibi hissetmek için en doğru tercih olacaktır. Bu tarz bir düğün yapacaksanız, ihtişamlı ve şatafatlı gelinlik modelleri tercih edebilirsiniz. Kabarık, ışıltılı, işlemeli ve uzun kuyruklu modellere bakabilirsiniz. Kendi masalınızı yazacağınız bu çok özel günde gerçek bir prenses gibi olmak için yapacağınız gelinlik seçimi için www.cagteks.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.