Düğün Trendleri; Kır Düğünü ve Rustik Düğün

Düğün Trendleri; Kır Düğünü ve Rustik Düğün

2020 düğün trendleri ve bu trendlere uygun 2020 gelinlik modelleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere yazımızdan ve Çağteks Blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

2020 düğün trendleri arasında en fazla göreceğimiz rustik tema olacak. Özellikle kış düğünlerinde sık sık rastladığımız rustik tema 2020 yılının düğün modası…

Rustik düğünler, doğadan ilham alan dekorasyonların adeta kır düğünü havası kattığı organizasyonlardır. Rustik düğün stili oldukça romantik bir atmosfer de yaratmaktadır.

Rustik temalı düğünlerde doğallık ön plandadır. Düğün dekorasyonu kadar düğünün yapıldığı mekan da önem teşkil etmektedir. Doğal taş duvarlar, yüksek tavanlar ve ham ahşabın sıkça kullanıldığı mekanlar, rustik düğün mekanları için çok uygun seçenekler arasındadır.

Siz de böyle büyülü bir atmosferde evlenmek istiyorsanız https://www.leparcdemariage.com/ internet sitemizi inceleyebilir, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

Kır Düğünü İçin Gelinlik Seçimi

düğün-gelinlik

Doğru gelinliği seçerken; vücut şekliniz, düğünün gerçekleşeceği mevsim ve tarzınıza göre karar vermelisiniz. 3 boyutlu dantelle harmanlanan helenistik model bir gelinlik, kır düğünlerinin vazgeçilmezi olacaktır! Helenistik gelinliğin üzerine kristal işlemeler ise zarifliğe ihtişam katacaktır. Salaş kolları, A kesim etekle buluşturan özgün bir tasarım da tercih edebilirsiniz. https://www.cagteks.com.tr/ internet sitemizden veya iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak, randevu oluşturabilir, büyülü dünyaya açılan kapı, Çağteks’e gelerek hayalinizdeki gelinliği yaratabilirsiniz.

Mutluluğun Kelimelere Döküldüğü An: Anı Köşesi!

düğün

Misafirlerinizin size ve müstakbel eşinize iletecekleri iyi dilekleri ölümsüzleştirmek isterseniz, anı köşesi fikri kesinlikle hoşunuza gidecek. Klasik bir anı köşesi defteri yerine, özel bir alan oluşturmak, bu alanın süslenmesi ve not kartları bırakılması oldukça özgün ve güzel bir fikir olacaktır. Hatta masaya güzel bir de fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Kır düğünü için en önemli dekor canlı çiçekler iken rustik düğün için ahşap objelerdir. Ahşap sandalyeler ve tahta masalar, pastel tonlarda kurutulmuş çiçekler, odun tabak altlıkları rustik düğün dekorasyonunun olmazsa olmazlarındandır. İhtişamlı ve büyüleyici bir hava katan rustik avize ise farklı tasarımları ile kullanılabilir. Parşömen kağıdı ile hazırlanan ve tasarımında yoğun olarak yeşil bitkiler kullanılan rustik düğün davetiyeleri de bu konsept için oldukça idealdir.

Rustik Gelinlik İçin Detaylar

gelinlik-düğün

Rustik konseptli bir düğün organize edecekseniz, gelinlik seçimini de konsepte uygun olarak yapmalısınız.

Rustik gelinlikler, minimal ve sadeliğin şıklığını yansıtan gelinliklerdir. Doğallığa uyum sağlamalı ve içinde kendinizi rahat hissetmelisiniz. Rustik tarz gelinlikler, genelde sade çizgiler esas alınarak tasarlanmıştır. Dökümlü A kesim eteklere sahiptir. Romantik balon kollar, inciler ile süslenmiş sırt dekolteleri, tende illüzyon etkisi yaratan incecik danteller, sade ve yalın satenler ise rustik gelinlik modellerinde kullanılan diğer önemli detaylardandır.