Gelinliği nasıl seçmeli?

Bu yazımızda gelin adaylarının gelinlik seçimlerinde kılavuzluk edecek birtakım bilgiler paylaşacağız.

Gelin adayları gelinliğine karar vermeden önce genellikle sosyal medya ve internet siteleri üzerinden pek çok gelinlik modelini inceleyip hayallerinde bir model oluşturmaktadırlar. Siz de gelinlik almaya gitmeden önce buna benzer bir araştırma yaparsanız ne istediğinize ve daha da önemlisi ne istemediğinize karar vermek için düşünme fırsatı bulabilirsiniz.

Yeni Koleksiyon

Satış danışmanınız işinde uzman biriyse size özel ihtiyaçları ve fiziksel özellikleri göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak gelinlik modellerini bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu noktada yapılması gereken, gelin adayında güzel bulduğu yönleri öne çıkarmasına ve zayıf bulduğu yönlerden dikkatleri uzaklaştırmasına yardımcı olmaktır. Örneğin armut tipi vücuda sahip gelin adayları için beden kısmında kalça hatlarınızı vurgulayan ve etek kısmının A tipi, balık etek tipi veya prenses tipi gelinlikler seçebilir.

Zengin Kumaşlar ve Tecrübe

Gelin adaylarının vücut tipleri elbette ki yukarıda verilen örnek dört tipoloji ile sınırlı değil. Her bir gelin adayının vücut tipi kendine özgü ve eşsiz. Bu durumda da yukarıda bahsettiğimiz farklı vücut tiplerine ilişkin giyim tüyolarından gelin adayının özelliklerine uygun bir kombinasyon oluşturmak mümkün.

Bu nedenle Çağteks Gelinlik'i ziyaret ettiğinizde size has özellikleri ön plana çıkartmayı hedefleyen bir değerlendirme yapıldığını deneyimlersiniz. Türkiye’nin en zengin gelinlik kumaşı ve materyalleri çeşitliliği ile hizmet verilir. Alanında uzman ve tecrübeli satış danışmanlarımız vücut tipiniz ve giyim tarzınız ne olursa olsun hayalinizdeki mükemmellikte bir gelinliğe sahip olmanız için size destek olmaya hazır.