Love Story Gelinlik Modelleri

Güneşli günlerin ve kuş seslerinin artmaya başladığı şu günler baharın geldiğini müjdeliyor. Ancak bahar sadece sokaklara ve doğaya gelmedi. Çağteks Gelinlik, gelin adayları için baharın izini sürdü ve onu "Love Story" koleksiyonuyla karşıladı.

Tasarımı ve üretimi Çağteks Gelinlik tarafından gerçekleştirilen göz alıcı dantellerin üzerine konan 3000'e yakın üç boyutlu çiçekle gelinlikler, etek ucundan duvağına kadar her detayıyla bahar mevsimini simgeliyor.  

Çağteks Özel Koleksiyonları

gelinlik-dugun-cagteks

Ancak siz tercihinizi çiçeklerden değil de ışıltıdan yana yapmak isterseniz yine danteli Çağteks Gelinlik tarafından tasarlanıp üretilmiş ve tüm gelinliğin yoğun aralıkta ışıltılı taş ve boncuklarla bezendiği modellerimiz ilginizi çekebilir. 

Baharı sadeliğin ışıltısıyla karşılamak isteyen gelin adayları için ise bedeni ışıltılı taşlardan oluşan çiçek ve dal motiflere eşlik eden ve ipek tülden uçuş uçuş bir A kesim etekle tamamlanan, sade, Helen tarzında bir modeli tercih edebilir. 

Tercihini kabarık etek yerine balık veya yarım balık etekten yana kullanmak isteyen gelin adayları, gelinliğin zarafetini çıkarılabilir bir kuyrukla ya da dökümlü bir kol detayıyla güçlendirerek bahar esintilerindeki okşayıcı dokunuşu gelinliklerine taşıyabilir. 

Yüksek kalitenin değişmez olduğu sayısız model, kumaş, kesim veya renk seçeneği arasında siz Çağteks Gelinlik'in hangi modelini seçerdiniz?