Yaz Düğünü İçin Gelinlik Modelleri

Yaz Düğünü İçin Gelinlik Modelleri

Cıvıl cıvıl bir yaz günü yeni hayatına “Evet” demeye hazırlanırken, “Nasıl bir gelinlik seçimi yapmalıyım? Hangi gelin saçı modelini yaptırmalıyım? Makyajım nasıl olmalı? Hangi takıları kullanmalıyım?” gibi soruları olan gelinler için yol gösterici bir yazı hazırladık. Yazımızda bu soruların ve çok daha fazlasının cevabını bulacaksınız. İşte, harika bir yaz gelini olmanın püf noktaları:

Yaz Gelinleri İçin Gelinlik Modelleri

2020 gelinlik modelleri

İnce askılı, sırt dekolteli, straplez, yırtmaçlı, iki parçalı, tüllü ya da mini gelinlikler! Yaz gelini olmanın püf noktası, doğru gelinliği giymekten geçiyor. Havanın bunaltıcı sıcağında uzun dantel kollu ve kalın kumaşlı gelinlikler giymek istemeyeceksinizdir… Bu yüzden içinde rahat edebileceğiniz, sade ama şık, ince kumaşlı gelinlikler giymeye özen göstermelisiniz.

Yaz gelini olarak gelinlik seçimi yapmadan önce düğün mekanını ve stilinizi göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Eğer bahçede ya da havuz başında yapılacak bir düğünde ‘’Evet’’ diyecekseniz, neden uçuş uçuş gelinlikleri tercih etmeyesiniz? Bunun için önerimiz Çağteks 2020 Venice Koleksiyonu!

Tekne ya da sahil gibi biraz daha rahat ve bohem bir düğün mekanında ise mini gelinlik ya da şifon tüller uygun bir seçim olabilir. Ayrıca kum saati vücut tipine sahip gelin adayları için iki parça gelinlik modeli de kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır! Özellikle de kumsal düğünü için harika bir seçenek olacaktır!

Balık gelinlik giymeyi tercih ediyorsanız, yırtmaçlı gelinlik modelleri de harika olabilir. Ayrıca ince askılı ve sırt dekolteli balık gelinlikler de eminim üzerinizde çok hoş görünecektir.

Harika yaz gelinlikleri için Çağteks gelinlik tasarımcılarının gelinliklerini inceleyebilir, hatta tarzınıza uygun, kendinize özel gelinlik tasarlatabilirsiniz.

Randevu almak için;

https://www.cagteks.com.tr/pages/randevu-alin